Knihy


Atlas 888 přístavů a zátok - Chorvatsko, Slovinsko, Černá Hora

Cena vč. DPH 998 Kč
Autor: Karl-H. Beständig
Počet stran: 142
Formát: 209 x 297 mm (š/v)

V červnu 2018 vyšlo nové, již jedenácté aktualizované vydání oblíbeného Jachtařského průvodce Jadranem – 888 přístavů a zátok. V novém vydání jsou stovky změn a desítky nových plánů a map. Atlas je plný jednoduchých plánků přístavů a zátok s nezbytným minimem textu. Mapy jsou seřazeny tak, aby se v nich dobře orientovalo a aby se snadno hledaly sousedící přístavy a zátoky. Kniha je barevná, ve formátu A4, obsahuje 94 stran map, dále texty – návod na použití průvodce, základní informace o počasí, nebezpečných větrech, podmínkách plavby soukromých i charterových lodí, cenách za roční povolení k plavbě pro všechny velikosti lodí, celních podmínkách, uzavřených oblastech či námořních parcích,
e-mailové adresy marin a přístavů, otevírací časy čerpacích stanic a mnoho dalších užitečných rad. Vydavatel atlasu se rozhodl letošní edici obohatit o mapu umístění sochy svatého Jana Nepomuckého, patrona všech lidí od vody a tedy i českých jachtařů. 

Aktuální číslo

Předplatné

Katalog lodí


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI