Yacht > Články > Lodě > Motorové lodě >

Od všeho trochu |CRANCHI T36 CROSSOVER

08.04.2019 |
Motorové lodě

Není velký, ale luxusní a zároveň praktický a funkční. Cranchi T36 Crossover dostal cenu pro loď roku 2019. Podle výrobce v sobě spojuje pohodlí jachty s racionalitou trawleru.

Termín "crossover" se u aut používá pro vozidla, která kombinují vlastnosti terénního automobilu s víceúčelovou dodávkou. V případě motorového člunu Cranchi T36 je to přiléhavá volba označení. Spojuje v sobě totiž znaky několika různých typů lodí. Luxusní interiér z něj dělá jachtu. Na první pohled ale vypadá jako trawler. Dokonalým využitím prostoru připomíná hausbót. Můžete na něm bydlet celý rok. Zároveň je však i rychlý, snadno ovladatelný a má nízkou spotřebu paliva. Robustní zpracování zaručuje, že loď hned tak nezestárne a bude sloužit dlouhá léta, nebo spíš desetiletí.

Všechno se to vešlo do necelých dvanácti metrů délky. Cranchi T36 navrhl známý italský designér Christian Grande, o jehož tvorbě už většina čtenářů YACHTU asi něco zaslechla. Vyprojektoval již víc než stovku lodí a dostal za ně patnáct různých mezinárodních cen. Ocenění neminulo ani Cranchi T36 Crossover, který se stal Evropským motorovým člunem roku 2019 v kategorii 35 až 45 stop (10,66 až 13,72 metru).

Více informací o motorovém člunu CRANCHI T36 CROSSOVER se dočtete v aktuálním vydání časopisu Yacht.

Text: Radek John

Foto: Cranchi


Aktuální číslo

Předplatné

Katalog lodí


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI