KNIHY Z EDICE YACHT

PRŮVODCE NEJLEPŠÍMI VÍNY ČESKÉ REPUBLIKY

Vydavatelství časopisu WINE & Degustation přišlo s ojedinělou publikací, která od roku 2015 vychází vždy před letní turistickou sezonou v českém a anglickém jazyce. Tento průvodce je cenným zdrojem informací pro všechny milovníky vína z domova i ze zahraničí, kteří mají o vína z České republiky zájem. Pro profesionály je naprosto nezbytnou pomůckou pro výběr vín k jejich práci. Každé vinařství je přehledně představeno na jedné tiskové straně s podrobnými údaji o historii i současnosti včetně nezávislého hodnocení jejich nejlepších vín. Nejdůležitější devizou je v branži velmi respektovaný autorský tým, pečlivě sestavený z nejlepších dlouhodobých spolupracovníků časopisu WINE & Degustation, který je zárukou korektního a nezávislého hodnocení vín a vinařství, a tedy neoddiskutovatelné kvality celé publikace.
278 stran, 249 Kč, KUP ZDE

 

JACHTAŘSKÝ SLOVNÍK


Slovník pro začínající i pokročilé jachtaře obsahuje 1 350 abecedně řazených výrazů, které najdete jak v anglicko-české části, tak v česko-anglické, ve které jsou rozděleny do jednotlivých tematických okruhů. Součástí je CD s 400 vybranými slovy  doplněnými nahrávkami, díky nimž lze natrénovat správnou výslovnost a vyzkoušet si efektivní metodu zrychleného učení.
130 stran, 199 Kč   KUP ZDE

 

PLAVBA PO DUNAJI


Dobrodružná plavba na lodi JAFIPAPA dlouhá přes 1 000 Nm z Patinců do Istanbulu. Přes 7 zemí za 19 dní až do Černého moře. Bohatá obrazová dokumentace, praktické mapy i tabulky s podrobnými informacemi o plavbě a GPS souřadnicemi.
122 stran, 199 Kč   KUP ZDE

 

MOTOROVÉ ČLUNY

Kniha Motorové čluny vás zavede do světa rychlé jízdy na vodní hladině. Nafukovací, laminátové nebo hliníkové čluny jsou rychlé, dobře ovladatelné a jejich řízení se snadno naučíte. Najdete zde vše potřebné
pro bezpečnou a pohodovou plavbu.
134 stran, 199 Kč   KUP ZDE

 

PLACHTY

Přehledná příručka pro každého jachtaře. Naučí vás, jak nejlépe trimovat plachty a takeláž. Srozumitelnou formou shrnuje teorii a praktická pravidla.
86 stran, 199 Kč   KUP ZDE

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI