Kontakty

Yacht, s.r.o., Nedvědovo náměstí 1164/14, 147 00 Praha 4

Souřadnice GPS: N 50° 3'24.459", E 14°25'15.637"

Šéfredaktorka Yacht:

Eva Skořepová

eva@yacht-magazine.cz

+420 602 124 289

+420 244 466 682-4

 

Manažerka inzerce:

Lucie Nováková

lucie@yacht-magazine.cz

+420 777 722 129

+420 244 466 682-4

Inzerce:

Petra Kozlíková

petra@yacht-magazine.cz

+420 775 571 120

+420 244 466 682-4

Vydavatel:

Daniel Guryča

dan@yacht-magazine.cz

+420 777 722 133

+420 244 466 682-4

Recepce, předplatné:

Barbora Veselá

yacht@yacht-magazine.cz

+420 244 460 682-4

+420 777 722 126

Distribuce:

Matej Cipka

matej@yacht-magazine.cz

+420 777 722 160

+420 244 466 682-4

Marketing:

Jana Ježková

jana@yacht-magazine.cz

+420 777 722 134

+420 244 466 682-4

    

Aktuální číslo

Předplatné

Bazar
Závodní plachetnice T-boat 750350 000 KčCelý inzerát
Starší sada plachet značky Pinnell & Bax na Fireball19 000 KčCelý inzerát
Přejít do sekce Bazar

PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI