Vyzkoušejte katamarany Lagoon s časopisem Yacht! |Řecko, 30. a 31. 10. 2017

27.08.2017 |
Akce a pozvánky

2. ročník testování katamaranů Lagoon v Řecku proběhne 30.-31.10.2017. Na rozdíl od výstav, kde jsou lodě dokonale připravenými a naleštěnými exponáty, je tato akce příležitostí prozkoumat lodě na konci náročné charterové sezóny. Účastníci tak získají reálnou představu o opotřebení a stavu lodí po sezóně, pro zájemce budou k dispozici i data o opravách provedených během sezóny na testovaných lodích a další jinak těžko dostupné informace. 

K vyzkoušení na moři budou připraveny modely Lagoon 380, 42 a 450F a k prohlídkám na mole  Lagoon 39, 400 i prémiové modely 52F a 560, které se pronajímají výhradně s kapitánem a hosteskou a mají tak trvalou péči profesionální posádky. 

Akce se koná na základně firmy ALTUMARE v Olympic marině v Lavriu u Atén v Řecku a jde o společný projekte distributora katamaranů Lagoon, firmy ALTUMARE a časopisu YACHT. 

Účastníci mají jedinečnou možnost nezávazně a na vlastní kůži vyzkoušet plavbu na katamaranu a dozvědět se detailní informace o provozu konkrétních lodí v charteru i možnostech charter managementu v Řecku.  Pro úplné nováčky to může být první oťukávání a seznámení, zkušení jachtaři mohou bezprostředně porovnat několik modelů a velikostí katamaranů na jednom místě v průběhu dvou dnů za přítomnosti zkušených kapitánů. 

Všichni účastníci akce navíc získají zdarma online kurz "S jistotou za kormidlem katamaránu". Přihlásit se můžete ZDE!


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI